Vyhrajte nad rýmou – míčkujte a prolévejte!

Vyhrajte nad rýmou – míčkujte a prolévejte!

V současné době WS termínově nevypisujeme, ale pokud máte zájem, jsme schopny jej pro vás připravit individuálně, případně pro skupinku, pokud vás bude více – zkrátka, napište nám na luci@bemama.cz 🙂 

Zdroj FOTO: https://www.rhinohorn.cz/junior

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

Workshop bude zaměřen na terapii a prevenci pomocí míčkové facilitace u dětí s akutní i chronickou rýmou, u dětí trpících záněty obličejových dutin, u alergiků a astmatiků. V praktické části se naučíme sestavu tahů soft míčkem pro obličej, která je vhodná již pro nejmenší děti od kojeneckého věku. S dětskou rýmou lze účinně bojovat i s použitím konvičky Rhino Horn, její použití si také názorně předvedeme. Na workshopu nebude chybět ani kouzelná bylinka rýmovník (Plectranthus Argentatus), ke které si budete moci nejen přivonět 🙂 Na další ověřené nápady se můžete těšit na workshopu.  

Pro koho je workshop vhodný:

  • rodiče nebo prarodiče, kteří mají doma malého alergika, astmatika či dítě trpící na časté virové infekty spojené s akutní rýmou a pro rodiče s dětmi, které trpí na záněty obličejových dutin.

Účastníci workshopu mají v ceně kurzu zahrnuta skripta a budou si moci zakoupit certifikovaný soft míček na míčkovou facilitaci a originální brožuru autorky metody míčkové facilitace paní Zdeny Jebavé – Míčkujeme pro zdraví.

Poznámky: Workshop je možné absolvovat s dětmi. Minimální počet účastníků 3 (cena 500,- /osoba).  Při individuálním workshopu činí cena 1.000,-.