BEMAMA další aktivity

Další aktivity spolku BeMama jsou vedeny ve spolupráci s dobrovolnicemi a dobrovolníky (většinou jde o maminky) , s dalšími institucemi nebo profesionály ve svém oboru.

Jsme otevřeni jakýmkoliv nabídkám a tématům spolupráce a aktivit, které rádi podpoříme. Jak je patrno, naším hlavním cílem je podporovat maminky na mateřské a rodičovské dovolené, včetně celých rodin, a to zejména v oblasti vzdělávací a zájmové. Naší doménou jsou pohybové aktivity pro maminky a děti a vzdělávání v těchto oblasteh a oblastech souvisejících se zdravím – pořádáme různé workshopy a semináře.

Foto: archiv BeMama

Nicméně podporujeme také nesportovní vzdělávací a zájmové aktivity a snažíme se maminky podpořit z obou stran, tj. nabízíme pro ně nejen pasivní příjem aktivit, ale také aktivní zapojení do aktivit spolku nebo maminek samotných – „rozjet vlastní ponikání“, rukodělné práce – šití a výtvarná činnost, vzdělávání v oblasti jazyků, volné setkávání maminek (různé srazy, podnikáme charitatvní sbírky, příměstské tábory, ad-hoc setkávání v rámci svátků) atp.

Foto: archiv BeMama

Pokud byste nás rádi podpořili třeba darem nebo byste s námi rádi spolupracovali, neváhejte a určitě se nám ozvěte na info@bemama.cz.

Pro ostatní aktivity rozbalte nabídku „DALŠÍ AKTIVITY BEMAMA“.

Zdravotně pohybové kurzy pro rodiče s dětmi a další zájmové kurzy pod vedením BeMama můžete také najít na: http://bastafidli.net/jednotlive-kurzy/ .