Gizmo

Archiv: BeMama

Gizmo je jedna z pilates pomůcek, která je založena na systému pružin a která se řadí mezi nejeefektivnější pomůcky na cvičení chodidel.
Od funkčních chodidel lze nastavit aktivitu celého celého těla, a může se tak dopomoci ke správnému držení těla, zvýšit jeho výkonnost nebo pružnost.

V kurzu se naučíte správně používat pomůcku gizmo, aktivovat příčnou a podélnou klenbu, zažijete jak funkční a flexibilní vaše chodidlo může být, jak výhodné je mít funkční hlezno. A jak případně pracovat s bočeným palcem (hallux valgus).
Pokusíme se vám vysvětlit souvislosti a zkusíte si, jaké to je, když ve vašem těle funguje svalová souhra mezi chodidlem a „zbytkem těla“, protože řada myofaciálních řetězců vychází právě od chodidla.

Cena minikurzu (4 lekce) : připravuje se

Kdy: připravuje se

Kapacita: max 11 osob

Délka lekce: 55 min
Kde: Basta Fidli! 
Závazné přihlášky ZDE

DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí.
  • Na kurz je vhodné chodit až po ukončení šestinedělí. Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Storno podmínky: 

  • Před začátkem kurzu: dříve jak 14 dní před začátkem kurzu propadá 50 % uhrazené částky, později  propadá 100 % uhrazené částky.
  • Po absolvování první hodiny kurzu se částka za předplacený kurz ani permanentku nevrací. 
  • ZDARMA můžete za sebe najít náhradu, stačí změnu nahlásit lektorce kurzu.