Partneři

Partneři

Spolek BeMama a jeho aktivity jsou podporovány Městskou částí Praha – Petrovice. Děkujeme za toto partnerství. Protože i díky jejich podpoře tu můžeme být právě pro vás.

Vaší podpory si vážíme!

Ve spolupráci s rodinným centrem Snopík jsme vybudovali a můžeme provozovat vzdělávací a zájmocé centrum Basta Fidli!
SNOPÍK je pro dětičky již od útlého věku a najdou zde vyloženě ráj :-). Imponuje nám nejen vlídný a profesionální personál, příjemné prostředí, ale zejména spokojenost a úsměv na tváři našich dětí, když se odtud vrací.

A proto s ním i spolupracujeme 🙂 .

Úzce spolupracujeme s T.J. Sokol Petrovice I. a spoluutváříme koncept zdravého cvičení pro děti. Zatímco pod BeMama spadá cvičení pro rodiče s dětmi ve věku 8m až 2,5 let, v Sokole lze najít cvičení pro děti od cca 20m, které jsou zvyklé na větší prostory, nebojí se většího kolektivu a „potřebují“ prostor.

Jsme rádi, že tu jste s námi nejen pro děti!

Vřele doporučujeme služby hodinového manžela Petra Syblíka, který se nám nejednou osvědčil a s více než 100% spokojeností.

Děkujeme moc za perfektní služby!

Nevíte si s něčím rady, máte složité životní období a rádi byste to s někým probrali? Doporučujeme vám služby psychoterapeute Bc. Jakuba Nepejchala. Působí na více místech a je možné si s ním domluvit terapii přímo v Basta Fidli!.

Jsme rádi, že ho známe a můžeme doporučit dále 🙂

Drexiss je naší srdeční záležitostí. S ním se prostě nejen u kočáru a při cvičení cítíme sexy…a to že je funkční se rozumí samo sebou. A že nevíte o čem je řeč? Libové kulíšky, čepičky, čelenky, nákrčníky, ale také šatičky, mikinky, sukýnky, prostě na co si vzpomente 🙂 . I pro míma. Kvalitně a designově!!!!

Fandíme mooooc!