Partneři

Spolek BeMama a jeho aktivity jsou podporovány městskou částí Praha – Petrovice. Děkujeme za toto partnerství. Protože i díky jejich podpoře tu můžeme být právě pro vás.

Úzce spolupracujeme s T.J. Sokol Petrovice I. a spoluutváříme koncept zdravého cvičení pro děti. Zatímco pod BeMama spadá cvičení pro rodiče s dětmi ve věku 8m až 2,5 let, v Sokole lze najít cvičení pro děti od cca 20m, které jsou zvyklé na větší prostory, nebojí se většího kolektivu a „potřebují“ prostor.

Ve spolupráci s rodinným centrem Snopík jsme vybudovali a můžeme provozovat vzdělávací a zájmocé centrum Basta Fidli!
SNOPÍK je pro dětičky již od útlého věku a najdou zde vyloženě ráj :-). Imponuje nám nejen vlídný a profesionální personál, příjemné prostředí, ale zejména spokojenost a úsměv na tváři našich dětí, když se odtud vrací.

A proto s ním i spolupracujeme 🙂 .
http://www.rc-snopik.cz

Ice Dress je naší srdeční záležitostí. S ním se prostě nejen u kočáru a při cvičení cítíme sexy…a to že je funkční se rozumí samo sebou. A že nevíte o čem je řeč? Libové kulíšky, čepičky, čelenky, nákrčníky, ale také šatičky, mikinky, sukýnky, prostě na co si vzpomente 🙂 . I pro míma. Kvalitně a designově!!!!

Fandíme mooooc!
http://www.icedress.cz/

Pokud hledáte pro své ratolesti kreativní, motorické, kvalitní a originální hračky, které mají nápad a jsou prostě neotřelé, nemůžete se u Chytré opičky zklamat. A když je řada z nich doporučena logopedy a nebo otestována přímo pro vás, není opravdu co řešit!

Nejvíc fandíme a ….. taky u ní nakupujeme – rozzářená očíčka našich ratolestí totiž mluví za vše!!! 🙂
https://www.chytraopicka.cz/

Jestli máte rádi vodu a chcete se svými ratolestmi užívat vodních radovánek už od útlého dětství, můžeme pět ódu na plaveckou školu plaváček, díky níž si vaše dětičky vodu nejen oblíbí, ale také se v ní pořádně a řádně vyřádí. A navíc, pokud trpíte ekzémem nebo preferujete slanou vodu, tak toto je to pravé místo pro vás!

Moc rádi se sem chodíme s dětmi ráchat 🙂
http://plavani.com/

Připravujeme další partnery: např. Spokojená včela