CHODEC

Cvičení pro rodiče s dětmi od cca 11 – 22 měsíců (věk je orientační), určené pro kojence, kteří již mají první nesmělé krůčky kolem nábytku za sebou, stojí bez opory a sami chodí ve volném prostoru. Spolu s rodiči budeme rozvíjet s pomocí písniček, ukazovacích básniček a hravých pomůcek nejen motorické dovednosti dítěte jako je chůze, ale budeme trénovat i jemnou motoriku ruky, správné dýchání, podporovat rozumový a řečový vývoj děťátka. Budeme se společně učit překonávat překážky na zábavné opičí dráze a upevňovat sociální vazby v rámci rodiny ale i dětské skupinky. Kurz pod vedením lektorky a trenérky zdravotního cvičení a pilates Ing. Veroniky Sochové.  

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých (příp. 9 pro přesun/náhradu). Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v pondělí 10:05 – 10:50
2) ve čtvrtek 9:00 – 9:45

Cena:
zvýhodněné předplatné2.560Kč,- / 16 lekcí
jednorázová lekce: 190,-

Peníze se po započatém kurzu nevracejí.

Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

Kurz bude probíhat od 11.9. 2023 do 18.1. 2024


Necvičí se:

 • pondělky: 1.1. 2024
 • čtvrtky: 28.9. a 26.10. 2023

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci, případně dojde -li k úpravě rozvrhu dle zájmu dětí a maminek, budete předem informováni.

 • Prosím, zohlědňujte aktuální motorické schopnosti vašeho děťátka a dávejte jí přednost před snahou být v kurzu s kamarádem/ sestrou atp.
 • Buďte ohleduplní k ostatním i ke konceptu kurzu jako takovému – jde nám hlavně o děti a jejich psychomotorický vývoj a socializaci.
 • Pakliže stáří a úroveň psychomotoriky vašeho děťátka nebude přibližně odpovídat danému kurzu, nebudeme vás moci akceptovat .
 • Na kurzu by se měly sejít děti podobných schopností a dovedností, tzn. podobně se budou i na kurzu posouvat a vyvíjet dále.
 • Podle „složení“ děťátek na první lekci, lektorka uzpůsobí cvičení tak, aby odpovídalo aktuální motorické schopnosti vašeho děťátka, reps. všech děťátek.
 • Případný přesun do jiného kurzu je možný až po konzultaci s lektorkou.  
 • V případě dotazů, kontaktujte lektorku Veroniku: veronika@bemama.cz

Jedná se o kurz, ve kterém lze pracovat s náhradami, pokud si stornujete lekci včas. Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiné lekce kurzů DĚTSKÉHO CVIČENÍ (bacha lezec/chodec/motor), nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, pilates clinic atp. ….).

Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí). Na základě zkušeností nejen s pandemií COVID-19 jsme schopni zorganizovat alternativní program / další náhradové lekce – vše ale řešíme dohodou. Děkujeme za pochopení.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 190,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Zjistěte si, zda můžete úhradu za kurz kompenzovat (alespoň částečně) u své zdravotní pojišťovny.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

 • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
 • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.