Pánevní dno

PÁNEVNÍ DNO

V současné době WS termínově nevypisujeme, ale pokud máte zájem, jsme schopny jej pro vás připravit individuálně, případně pro skupinku, pokud vás bude více – zkrátka, napište nám na luci@bemama.cz 🙂 

Zdroj: BeMama archiv, foto: NIVLA

Pro koho je workshop vhodný:

  • Pro všechny, kteří si chtějí obnovit funkčnost pánevního dna, zamezit nebo eliminovat inkontinenci (nejen poporodní), chtějí zvýšit sexuální prožitek, udělat něco zdravého pro své tělo a začít „od skutečného středu“.

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

  • Workshop probíhá formou střídání teorie a praxe. Seznámíte se s tím, co pánevní dno je, jak funguje a jaké jsou rozdíly mezi pánevním dnem ženy a muže a jakou roli sehrává v rámci naší postury (držení těla) a vlastně, proč je pánevní dno TAK DŮLEŽITÉ  pro celé vaše tělo.
  • Dozvíte se o tom, co je pokles dělohy a jak to souvisí s ne/plodností, těhotenstvím, porodem, sexuálním prožitkem a celkovým Vaším zdravím vč. inkontinence.
  • Těšit se můžete na cviky na elastičnost pánevního dna, na relaxační techniky pro uvolnění pánevního dna, doporučený „kalendář“ pro cvičení, závěrečnou relaxaci, příjemnou atmosféru.
Ukázka cviku z workshopu, zdroj foto: archiv BeMama

Zkušenosti absolventek kurzu:
„Pánevní dno stále nemá takovou pozornost, jakou si zaslouží, proto jsem velmi ocenila workshop na toto téma. Organizace výborná – čas, prostory, možnost hlídání dětí. Finanční náklady slučitelné s možnostmi na rodičovské. Fandím BeMama a těším se na další akce!“ Veronika Buriánová

„I když jsem si myslela, že vím, co pánevní dno je a jak ho správně procvičovat, chtěla jsem workshop jako součást BeMama vyzkoušet na vlastní kůži. Zjistila jsem, jak hodně jsem se mýlila.  Workshop mi ukázal, co opravdu pánevní dno je, jak funguje a také jak ho udržovat ve správné kondici.“ Tereza Zelinová

Poznámky: Workshop není možné absolvovat s dětmi.  Minimální počet účastníků 3 (cena 500,- /osoba).  Při individuálním workshopu činí cena 1.000,-.