Úspěchy klientek /tů a jejich reakce

Úspěchy klientek/tů a jejich reakce

Reakce klientek a klienů po absolvování kurzu, workshopu nebo individuálních lekcích:

Ahoj Lucie….
Ja len, že sa snažím aspoň raz denne cvičiť :D. Na začiatku som mala normálne pár dní svalovicu..teraz to je už ok. Ale cítim zmenu, v držaní tela, ani záda ma už tak nebolia 🙂 Takže super.
Pekný deň,

Kamila

Na cvičení po porodu s Luckou jsem narazila na internetu, když jsem se cca 5 měsíců po porodu rozhodla, že se sebou chci něco dělat. O spolku BeMama jsem do té doby nic neslyšela. Hlavní motivací ke cvičení byla diastáza, inkontinence, celkově povolené břicho a bolesti zad. Vzhledem k předchozím ne úplně dobrým zkušenostem z různých jiných typů cvičení jsem byla trochu skeptická. O to víc jsem pak byla mile překvapená z celého kurzu. Lucka na mě udělala skvělý první dojem a další setkání mi ho potvrdily. Každé z nás se věnovala individuálně a upozorňovala na chyby, které při cvičení děláme, takový přístup jsem ještě nikde nezažila. Složení cviků mi přišlo skvěle poskládané a bylo vidět, že si s tím Lucka dala práci a že ví o čem mluví  . Měla jsem motivaci snažit se dodržet i cvičení, která jsme dostávaly za domácí úkol, samozřejmě to někdy neklaplo . Prima byla i anatomická okénka, kdy nám Lucka vysvětlila umístění a funkci jednotlivých svalů pánevního dna. Skvělá věc je motivační měření a focení na začátku a na konci kurzu – je super vidět pokrok, který člověk udělal, jinak byste to totiž možná ani nepoznaly, ale fotka a metr nelžou  . V neposlední řadě bych chtěla říct, že mi Lucka vyšla hned vstříc, když jsem potřebovala změnit den a čas cvičení. S ohledem na různé možnosti nás maminek, se vždycky snaží najít řešení, což není vůbec jednoduché .
Po absolvování kurzu se cítím znatelně lépe – bolesti zad skoro nemám, inkontinence se o dost zlepšila, břicho se zatáhlo a diastáza se zmenšila, takže super . 
Na cvičení jsem se vždycky těšila a bylo mi tam opravdu příjemně. Nemám, co bych vytkla. 
Díky za prima zkušenost a přeji hodně štěstí a úspěchů v práci i v životě.

Jana Ž.

Lucko, já chodim na cvičení stašně ráda a jsem vděčná za to, jak se nám věnuješ, jsi poklad!
Mária V.

Ahoj Luci, mockrát děkuji! Jsem nadšená, že se to takhle moc stáhlo a těším se na pokračování (reakce na písemné vyhodnocení pokroku před a po kurzu). Jsi skvělá trenérka.
Kristýna

Ahoj Luci, tak to je fakt pecka, na začátku jsem takový výsledek vůbec nečekala (reakce na písemné vyhodnocení pokroku před a po kurzu)! Musím říct, ze mě cvičení jednak baví, navíc máme super „partu”, a hlavně mi to vážně pomáhá. Kromě centimetrů u sebe vidím i lepší postavení (mám mnohem rovnější lem kalhot) a zlepšuje se bolest zad, za to jsem moc vděčná. Ještě jednou děkuji za individuální konzultace a celkově Tvůj přístup. ;-)Těším se na pokračování a přeji pěkný den matek.
Pa Iva

Ahoj Luci, diky za pozitivni mejl (reakce na písemné vyhodnocení pokroku před a po kurzu) ,hned je lepsi den a vetsi chut cvicit. Pekny vikend a ahoj v pondeli.
Mon

Ahoj Luci! No tak to je neuvěřitelný! Děkuju moc, určitě je to velká motivace (reakce na písemné vyhodnocení pokroku před a po kurzu). Díky za to, jak skvěle nás vedeš a těším se ve středu na viděnou.
Julie

Ahoj Luci, díky moc za soupis, jak to leze dolů. Tak jen ještě aby ta ďoura zmizela 😀 Vypadá to hezky :)Cvičící workshop bohužel nestíhám –  jsme ten týden mimo na dovče. Ale je to super počin! Opatruj se a krásnej víkend!
Lucka