MOTOR

Foto: archiv BeMama

Cvičení pro zkušenější batolátka, která již samostatně a jistě chodí a nebojí se i rozeběhnout, zastavit se, otočit se, kopnout do míčku anebo ho hodit od cca 22 měsíců do 3 let (věk je orientační). Aktivity budou zaměřené na rozvoj hrubé i jemné motoriky ruky a úchopu a správnou funkci nohy, rozvoj řeči, orientaci na těle a dále na obratnost a koordinaci v náročnějších podmínkách na překážkové a stimulační dráze, a mimo jiné na větší samostatnost dítěte při individuální i skupinové činnosti. Kurz pod vedením lektorky a trenérky zdravotního cvičení a pilates Ing. Veroniky Sochové.  
V průběhu lekce může děťátko pracovat samostatně nebo v doprovodu rodiče. 

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých (příp. 9 pro přesun / náhadu). Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v pondělí 11:10 – 11:55
2) ve středu 11:10 – 11:55

Cena:
zvýhodněné předplatnéPŘIPRAVUJEME
jednorázová lekce: 220,-

Peníze se po započatém kurzu nevracejí.

Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

Kurz bude probíhat od PŘIPRAVUJEME


Necvičí se:

 • pondělky: PŘIPRAVUJEME
 • středy: PŘIPRAVUJEME

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci, případně dojde -li k úpravě rozvrhu dle zájmu dětí a maminek, budete předem informováni.

 • Prosím, zohlědňujte aktuální motorické schopnosti vašeho děťátka a dávejte jí přednost před snahou být v kurzu s kamarádem/ sestrou atp.
 • Buďte ohleduplní k ostatním i ke konceptu kurzu jako takovému – jde nám hlavně o děti a jejich psychomotorický vývoj a socializaci.
 • Pakliže stáří a úroveň psychomotoriky vašeho děťátka nebude přibližně odpovídat danému kurzu, nebudeme vás moci akceptovat .
 • Na kurzu by se měly sejít děti podobných schopností a dovedností, tzn. podobně se budou i na kurzu posouvat a vyvíjet dále.
 • Podle „složení“ děťátek na první lekci, lektorka uzpůsobí cvičení tak, aby odpovídalo aktuální motorické schopnosti vašeho děťátka, reps. všech děťátek.
 • Případný přesun do jiného kurzu je možný až po konzultaci s lektorkou.  
 • V případě dotazů, kontaktujte lektorku Veroniku: veronika@bemama.cz

Jedná se o kurz, ve kterém lze pracovat s náhradami, pokud si stornujete lekci včas. Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiné lekce kurzů DĚTSKÉHO CVIČENÍ (bacha lezec/chodec/motor), nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, pilates clinic atp. ….).

Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí). Na základě zkušeností nejen s pandemií COVID-19 jsme schopni zorganizovat alternativní program / další náhradové lekce – vše ale řešíme dohodou. Děkujeme za pochopení.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 220,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Zjistěte si, zda můžete úhradu za kurz kompenzovat (alespoň částečně) u své zdravotní pojišťovny.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

 • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
 • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.