Cvičení PRO TĚHOTNÉ

Foto: archiv BeMama

Kurz je zaměřen na aktivaci hlubokého stabilizačního systému (CORE), správné držení těla, protažení zkrácených a posílení oslabených svalových skupin, zlepšení kloubního rozsahu, uvolnění fascií, aktivaci pánevního dna a nohy, dechové a relaxační cvičení s prvky jógy. Cvičí se naboso v pohodlném oblečení a to pod dohledem fyzioterapeutky Mgr. Marie Nenutilové.

Kurz je určen pro nastávající  maminky s fyzilogicckým těhotenstvím (zdravé ženy bez komplikací a rizikového těhotenství) v I. a II. trimestru (0. – 6. měsícem těhotenství, ideálně po 13. týdnu těhotenství), které nemají od lékaře kontraindikované skupinové pohybové aktivity.

Lekce probíhají v malých skupinkách do 5 maminek, ve kterých je možný individuální přístup ke každé z nich.

Před začátkem kurzu je možné domluvit si individuální lekci – instruktáž a lehká diagnostika před skupinovým cvičením.

Lekce probíhají po dohodě s lektorkou
Místo konání: Basta Fidli!
Kapacita maximálně 5 maminek. Délka lekce cca 55min.

Bacha Těhule na rozsypání:
Maminky ve III. trimestru (7.- 9. měsíc těhotenství), které se chtějí cvičením připravit na porod a péči o miminko, ulevit bolavému a oteklému tělu třeba i pomocí kineziotapu a naučit se dýchat a relaxovat, kontaktujte lektorku pro individuální lekci.

V případě zájmu kontaktujte Marii na marie@bemama.cz a do mailu napište, v jakém stadiu těhotenství jste a jakou formu permanentky si přejete.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

  • Pro absolvování kurzu (nebo jednotlivých lekcí) vyžadujeme od každé těhotné doklad od svého gynekologa, kde je potvrzeno, že může vykonávat pohybové aktivity. 
  • Respektujte svůj zdravotní stav. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí .
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.