Pánevní dno – workshop

PÁNEVNÍ DNO – workshop

Zdroj: BeMama archiv, foto: NIVLA

Pro koho je workshop vhodný:

  • Pro všechny, kteří si chtějí obnovit funkčnost pánevního dna, zamezit nebo eliminovat inkontinenci (nejen poporodní), chtějí zvýšit sexuální prožitek, udělat něco zdravého pro své tělo a začít „od skutečného středu“.

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

  • Workshop probíhá formou střídání teorie a praxe. Seznámíte se s tím, co pánevní dno je, jak funguje a jaké jsou rozdíly mezi pánevním dnem ženy a muže a jakou roli sehrává v rámci naší postury (držení těla) a vlastně, proč je pánevní dno TAK DŮLEŽITÉ  pro celé vaše tělo.
  • Dozvíte se o tom, co je pokles dělohy a jak to souvisí s ne/plodností, těhotenstvím, porodem, sexuálním prožitkem a celkovým Vaším zdravím vč. inkontinence.
  • Těšit se můžete na cviky na elastičnost pánevního dna, na relaxační techniky pro uvolnění pánevního dna, doporučený „kalendář“ pro cvičení, závěrečnou relaxaci, příjemnou atmosféru.
Ukázka cviku z workshopu, zdroj foto: archiv BeMama

Zkušenosti absolventek kurzu:
„Pánevní dno stále nemá takovou pozornost, jakou si zaslouží, proto jsem velmi ocenila workshop na toto téma. Organizace výborná – čas, prostory, možnost hlídání dětí. Finanční náklady slučitelné s možnostmi na rodičovské. Fandím BeMama a těším se na další akce!“ Veronika Buriánová

„I když jsem si myslela, že vím, co pánevní dno je a jak ho správně procvičovat, chtěla jsem workshop jako součást BeMama vyzkoušet na vlastní kůži. Zjistila jsem, jak hodně jsem se mýlila.  Workshop mi ukázal, co opravdu pánevní dno je, jak funguje a také jak ho udržovat ve správné kondici.“ Tereza Zelinová

Poznámky: Workshop je ideální absolvovat bez dětí, ALE TENTOKRÁT TO S DĚTMI ZKUSÍME (mohou si hrát v dětském koutku, být u vás, malovat si atp., tetu hlídačku však nemáme).  Minimální počet účastníků 3.