Vyhrajte nad rýmou – míčkujte a prolévejte!

Vyhrajte nad rýmou – míčkujte a prolévejte!

Zdroj FOTO: https://www.rhinohorn.cz/junior

Lektorka: Mgr. Marie Nenutilová
Termín: připravujeme
Délka workshopu: 1,5 hod.
Místo konání: BASTA FIDLI! (Edisonova 429, Praha  – Petrovice)
Cena: 375,-

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

Workshop bude zaměřen na terapii a prevenci pomocí míčkové facilitace u dětí s akutní i chronickou rýmou, u dětí trpících záněty obličejových dutin, u alergiků a astmatiků. V praktické části se naučíme sestavu tahů soft míčkem pro obličej, která je vhodná již pro nejmenší děti od kojeneckého věku. S dětskou rýmou lze účinně bojovat i s použitím konvičky Rhino Horn, její použití si také názorně předvedeme. Na workshopu nebude chybět ani kouzelná bylinka rýmovník (Plectranthus Argentatus), ke které si budete moci nejen přivonět 🙂 Na další ověřené nápady se můžete těšit na workshopu.  

Pro koho je workshop vhodný:

  • rodiče nebo prarodiče, kteří mají doma malého alergika, astmatika či dítě trpící na časté virové infekty spojené s akutní rýmou a pro rodiče s dětmi, které trpí na záněty obličejových dutin.

Workshop je možné absolvovat s dětmi.

Účastníci workshopu mají v ceně kurzu zahrnuta skripta a budou si moci zakoupit certifikovaný soft míček na míčkovou facilitaci a originální brožuru autorky metody míčkové facilitace paní Zdeny Jebavé – Míčkujeme pro zdraví.

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ – v našem rezervačním systému.

Poznámky: Workshop je možné absolvovat s dětmi. Minimální počet účastníků 3. Při individuálním workshopu činí cena 600,-.