Footwork aneb aktivace chodidla CHODIDLA – workshop

FOOTWORK aneb AKTIVACE CHODIDLA – workshop

Foto: archiv BeMama

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

Workshop bude veden ve dvou základních liniích – anatomického okénka pro pochopení toho, jak chodidlo vlastně vypadá a z čeho se skládá, jak funguje a jaké má souvislosti se zbytkem těla – např. jak souvisí s držením těla, pánevním dnem, vbočeným palcem (hallux valgus) nebo malíčkem, dotkneme se dalších patologií jako plochonoží, vysoký nárt nebo valgózní kotníky . Druhá linie bude ryze praktická – zacvičíme si několik jednoduchých ale výživných cviků, které vám zaktivují celé chodidlo – klenby, prstce, patní kost atp. Používat budeme různé pomůcky od víček, lan, tyček, míčků, hopíků, válců po všemožné ježky nebo pružinky. Budete překvapeni, jak vaše chodidlo funguje a jak moc je funkční !!!!!

Pro koho je workshop vhodný:

  • pro všechny maminky, tatínky i celé rodiny – avšak tentokrát hlavně dospělé, kteří se zajímají a chtějí si zkusit FOOTWORK a chtějí vědět, jak mohou zaktivovat svoje chodidlo.

Workshop je NENÍ možné absolvovat s dětmi.

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ – v našem rezervačním systému.

Poznámky: Workshop je možné absolvovat s dětmi. Minimální počet účastníků 4. Při individuálním workshopu činí cena 600,-.