Pánevní dno – workshop

PÁNEVNÍ DNO – workshop

Zdroj: www.flowee.cz

Lektorka: Mgr. Lucie Mistoler 

Termín: Připravujeme

Délka workshopu: 1,5 hodiny

Místo konání: BASTA FIDLI! (Edisonova 429, Praha  – Petrovice)

Cena: 375,-

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ! Pošlete e-mail na: luci@bemama.cz

Poznámky: Workshop je ideální absolvovat bez dětí, ALE TENTOKRÁT TO S DĚTMI ZKUSÍME.  Minimální počet účastníků 2.

Pro koho je workshop vhodný:

  • Pro všechny, kteří si chtějí obnovit funkčnost pánevního dna, zamezit nebo eliminovat inkontinenci (nejen poporodní), chtějí zvýšit sexuální prožitek, udělat něco zdravého pro své tělo a začít „od skutečného středu“.

Jak workshop probíhá/co se na něm dozvím:

  • Workshop probíhá formou střídání teorie a praxe. Seznámíte se s tím, co pánevní dno je, jak funguje a jaké jsou rozdíly mezi pánevním dnem ženy a muže.
  • Dozvíte se o tom, co je pokles dělohy a jak to souvisí s ne/plodností, těhotenstvím, porodem, sexuálním prožitkem a celkovým Vašim zdravím vč. inkontinence.
  • Těšit se můžete na cviky na elastičnost pánevního dna, na relaxační techniky pro uvolnění pánevního dna, doporučený kalendář pro cvičení, závěrečnou relaxaci, příjemnou atmosféru.
  • S sebou si odnesete skripta.
Ukázka cviku z workshopu, zdroj foto: archiv BeMama

Zkušenosti absolventek kurzu:
„Pánevní dno stále nemá takovou pozornost, jakou si zaslouží, proto jsem velmi ocenila workshop na toto téma. Organizace výborná – čas, prostory, možnost hlídání dětí. Finanční náklady slučitelné s možnostmi na rodičovské. Fandím BeMama a těším se na další akce!“ Veronika Buriánová

I když jsem si myslela, že vím, co pánevní dno je a jak ho správně procvičovat, chtěla jsem workshop jako součást BeMama vyzkoušet na vlastní kůži. Zjistila jsem, jak hodně jsem se mýlila.  Workshop mi ukázal, co opravdu pánevní dno je, jak funguje a také jak ho udržovat ve správné kondici.“ Tereza Zelinová