Kdo jsme a co děláme

AHOJ!

Jsme rádi, že tu jste, protože jsem tu pro vás a rádi bychom vás podpořili na vaší cestě rodičovskou dovolenou :-).

Takže: 

Foto: archiv BeMama
  • Pokud jste maminka (nebo také tatínek nebo další rodinný příslušník) nejen na mateřské a rodičovské dovolené, TAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

  • Pokud chcete cvičit nebo dělat pohybové aktivity vy sami (cvičit po porodu, před porodem v průběhu těhotenství) nebo se svým děťátkem a to pod vedením odborníků a s ohledem na správnou fyziologii a zdraví, TAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

  • Pokud máte chuť se seznamovat, zábavně a přitom efektivně trávit svůj čas s děťátkem nebo dětmi mezi dalšími maminkami, které jsou na „tom“ podobně jako vy, TAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

  • A navíc, pokud si chcete rozšiřovat obzory, vzdělávat, chcete poradit či pomoci nebo pokud se chcete vy sami uplatnit a předat dál to, co víte a umíte, chcete pomoci rozjet vlastní podnikání nebo prostě chcete být na mateřské ještě i jinak užiteční a vužití, TAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

  • S dětmi to jde přeci také!

BeMama pro vás připravuje vzdělávací a zájmové aktivity, zejména týkající se pohybu a zdraví, ale také další semináře, workshopy, kurzy a jednorázové akce – pikniky, Mamince, charitatvní sbírky a mnoho dalšího, ať už ve vlastní režii nebo ve spoupráci s dalšími maminkami nebo odborníky, které jsou  v dané tematice vzdělaní, mají přehled nebo praktickou zkušenost . 

Foto: archiv BeMama

Naším hlavním cílem je podpořit vás a zkrátka nenechat vás v tom – pomoci vám cítit se lépe a nabídnout vám příležitost pro to být spokojenější jak v osobním tak mateřském a rodinném životě.


BÝT FIT A NEZBLÁZNIT SE…..VŽDYŤ S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE! 🙂

JSME TU PRO VÁS A RÁDI a budeme rádi, když se nám ozvete, NEVÁHEJTE!!!