Fandíme

Fandíme Rodinnému centru Snopík! Je pro dětičky již od útlého věku a najdou zde vyloženě ráj :-). Imponuje nám nejen vlídný a profesionální personál, příjemné prostředí, ale zejména spokojenost a úsměv na tváři našich dětí, když se odtud vrací.

A proto s ním i spolupracujeme 🙂 .
http://www.rc-snopik.cz

 

Ice Dress je naší srdeční záležitostí. S ním se prostě nejen u kočáru a při cvičení cítíme sexy…a to že je funkční se rozumí samo sebou. A že nevíte o čem je řeč? Libové kulíšky, čepičky, čelenky, nákrčníky, ale také šatičky, mikinky, sukýnky, prostě na co si vzpomente 🙂 . I pro míma. Kvalitně a designově!!!!

Fandíme mooooc!
http://www.icedress.cz/

 

Pokud hledáte pro své ratolesti kreativní, motorické, kvalitní a originální hračky, které mají nápad a jsou prostě neotřelé, nemůžete se u Chytré opičky zklamat. A když je řada z nich doporučena logopedy a nebo otestována přímo pro vás, není opravdu co řešit!

Nejvíc fandíme a ….. taky u ní nakupujeme – rozzářená očíčka našich ratolestí totiž mluví za vše!!! 🙂
https://www.chytraopicka.cz/

 

Jestli máte rádi vodu a chcete se svými ratolestmi užívat vodních radovánek už od útlého dětství, můžeme pět ódu na plaveckou školu plaváček, díky níž si vaše dětičky vodu nejen oblíbí, ale také se v ní pořádně a řádně vyřádí. A navíc, pokud trpíte ekzémem nebo preferujete slanou vodu, tak toto je to pravé místo pro vás!

Moc rádi se sem chodíme s dětmi ráchat 🙂
http://plavani.com/

 

Oslovil nás projekt Fandi Mámám! Prostě se nám líbí, že pomáhá těm, kteří to potřebují a kteří to nemají úplně lehké. I my se totiž můžeme ocitnout na jejich straně. A samy jsme maminky dětí, o které nám jde nejvíce :-* .

A tak jsme se ho rozhodly pravidelně podporovat 🙂 .
http://www.fandimamam.cz/