Cvičení PRO TĚHOTNÉ

Právě probíhají zápisy do kurzu od 2.9. 2019.
V případě zájmu pište na marie@bemama.cz

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Foto: archiv BeMama

Kurz je zaměřen na aktivaci hlubokého stabilizačního systému (CORE), správné držení těla, protažení zkrácených a posílení oslabených svalových skupin, zlepšení kloubního rozsahu, uvolnění fascií, aktivaci pánevního dna a nohy, dechové a relaxační cvičení s prvky jógy. Cvičí se naboso v pohodlném oblečení a to pod dohledem fyzioterapeutky Mgr. Marie Nenutilové.

Kurz je určen pro nastávající  maminky s fyzilogicckým těhotenstvím (zdravé ženy bez komplikací a rizikového těhotenství) v I. a II. trimestru (0. – 6. měsícem těhotenství, ideálně po 13. týdnu těhotenství), které nemají od lékaře kontraindikované skupinové pohybové aktivity.

Lekce probíhají v malých skupinkách do 5 maminek, ve kterých je možný individuální přístup ke každé z nich.

Před začátkem kurzu je možné domluvit si individuální lekci – instruktáž a lehká diagnostika před skupinovým cvičením.

Kurz probíhá (za účásti minimálně 2 těhotných žen):
1) v pondělí 19:00 – 19:50

cena:
– 10 vstupů 1.900,- (5 vstupů 1.000,-)
– 10  vstupů a individuální diagnostika a instruktáž: 2.200,-
– samostatná individuální diagnostika a instruktáž: 450,-

Místo konání: Basta Fidli!
Kapacita maximálně 5 maminek. Délka lekce cca 50min.

POZOR: Pro absolvování kurzu (nebo jednotlivých lekcí) vyžadujeme od každé těhotné doklad od svého gynekologa, kde je potvrzeno, že může vykonávat pohybové aktivity. 

Přihlásit se můžete na marie@bemama.cz a do mailu napište, v jakém stadiu těhotenství jste a jakou formu permanentky si přejete.
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 2 maminky.

V případě zakoupení permanentky je nutné se na každou lekci nahlásit přes rezervační systém.Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 230,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Bacha Těhule na rozsypání:
Maminky ve III. trimestru (7.- 9. měsíc těhotenství), které se chtějí cvičením připravit na porod a péči o miminko, ulevit bolavému a oteklému tělu třeba i pomocí kineziotapu a naučit se dýchat a relaxovat, kontaktujte lektorku pro individuální lekci.