Cvičení PO PORODU

Foto: NIVLA

CVIČENÍ PO PORODU

Cvičení je určené zejména pro maminky po porodu. Kurz je zaměřen na rekonvalescenci pánevního dna a zmenšení diastázy, které v průběhu těhotenství  získávají jinou formu. Je vhodný pro maminky po přirozeném porodu i po císařském řezu, prakticky ihned, ale s ohledem na šestinedělí.

Cílem kurzu je zlepšit stav pánevního dna a diastázy, které mohou podpořit- zmírnění inkontinece (moči i stolice) nebo naopak napomoci s vyměšováním, zvýšit sexuální prožitek, zpevnit břišní svalstvo nebo zmenšit bolest zad

KURZY SE ROZDĚLUJÍ DO TŘÍ FÁZÍ: 

 1. ZAČÁTEČNÍCI 
  Jedná se o uzavřený kurz (nelze docházet jen na jednotlivé lekce), který je vhodný pro ty maminky, které nikdy nebyly na cvičení po porodu a chtějí se svým pánevním dnem a diastázou něco udělat. 
 2. POKROČILÍ
  Jedná se o uzavřený kurz (nelze docházet jen na jednotlivé lekce), který je vhodný pro ty maminky, které se již účastnily kompletní/nezkrácené první fáze. Navazuje se zde na cviky ze začátečníků. 
 3. REFRESH
  Jedná se o uzavřený kurz, který je vhodný pro ty maminky, které si prošly kompletní/nezkrácenou fází 1 a 2 a chtějí se udržovat i nadále v kondici. Navazuje se na cviky z předešlých fází, aplikují se složitější modifikace a přidružují se cviky na další svalové skupiny (např. záda, chodidla…).
  Vhodné pro ty maminky, které u mne prošly začátečníky/pokročilými, workshopem na diastázu/pánevní dno nebo individuálními lekcemi. Pokud mezi ně nepatříte, nezoufejte a zavolejte mi/napište, a domluvíme se co a jak. Jde o to, abyste si na kurzu přišly „na své“ a já vám uměla vyhovět. 

Součástí kurzu pro ZAČÁTEČNÍKY A POKROČILÉ je:

 • individuální zhodnocení diastázy, motivační měření (před a po kurzu)
 • teorie: anatomická průprava s praktickými ukázkami
 • praxe: vysvětlení, popis a kontrola správného provedení cviků a jejich cvičení na jednotlivých lekcích, využití mnemotechnických a nákresových pomůcek
 • „domácí úkoly“ aneb motivační karta se cvičením na doma 🙂

Cena za 10 lekcí: 

ZAČÁTEČNÍCI (uzavřený kurz)
A) 2.150,- (v ceně soft míček na cvičení) nebo B) 2.550,- (v případě že budete chtít písemné zhodnocení i s fotografiemi před a po kurzu)

POKROČILÍ (uzavřený kurz):
A) 2.000,- nebo B) 2.200,- (v případě, že budete chtít písemné zhodnocení i s fotografiemi před a po kurzu)

REFRESH PO PORODU (otevřené lekce): 
2.000,-  (je možné se domluvit na písemném zhodnocení i s fotografiemi před a po kurzu, pokud budete chtít)

PÍSEMNÉ HODNOCENÍ (pokud se nenabízí ve variantě nebo po něm dodatečně toužíte a budu mít vaše fotky) je pro ty, co jsem již hodnotila za cenu 200,-/ pro nové za cenu 400,-.

Minimální počet přihlášených pro otevření kurzu nebo konání lekce jsou 3 účastníci.

Kurzy a lekce probíhají: 
1) středa 18:45 – 19:40 začátečníci (10 navazujících lekcí, 11.3. – 20.5. 2020)
2) středa 19:45 – 20:40 pokročilí (10 navazujících lekcí, 11.3. – 20.5. 2020)
3) čtvrtek 18:45 – 19:40 refresh (10 lekcí, 12.3. – 21.5. 2020)
4) čtvrtek 19:45 – 20:40 refresh (10 lekcí, 12.3. – 21.5. 2020)

Necvičí se 8. a 9.4. – Velikonoční prázdniny.

Kapacita: 6-8 maminek (max. počet na lekci je 9, jako „náhradové“ místo)
Délka lekce: 50-55 min
Kde: Basta Fidli! 
vazné přihlášky ZDE
Uveďte poznámku: jak dlouho jste po porodu, kolik porodů máte za sebou, jakým způsobem (přirozeně/CS) a roky porodu, zdravotní omezení a o JAKOU VARIANTU CVIČENÍ MÁTE ZÁJEM (např. středa – začátečníci – A))

Storno podmínky: 

 • Před začátkem kurzu: dříve jak 14 dní před začátkem kurzu propadá 50 % uhrazené částky, později  propadá 100 % uhrazené částky.
 • Po absolvování první hodiny kurzu se částka za předplacený kurz ani permanentku nevrací. 
 • ZDARMA můžete za sebe najít náhradu.